Адреси та сервіси для сплати за опалення

Від: 18 Лютого, 2021

АТ «Херсонська ТЕЦ» нагадує, що сплатити за теплопостачання без комісії можна за адресами  пл. Павла Дубинди, 3, пр. 200 років Херсона, 7-А, вул. 49 Гвардійської дивізії, 18-А або у будь-якому відділенні «Укрпошти». Також на сайті товариства доступний сервіс сплати за теплову енергію онлайн за допомогою додатку «Приват24». Ми переконливо просимо наших споживачів сплачувати за опалення вчасно та не накопичувати борги. Адже 74% Вашої оплати автоматично перераховується в НАК «Нафтогаз України» та АТ «Херсонгаз» у якості розрахунків за блакитне паливо та його транспортування. І лише 26%   –  це кошти, на які підприємство провадить свою фінансово-господарську діяльність, проводить ремонтні роботи, сплачує податки, розраховується за водо- та електропостачання, виплачує заробітну плату.

Кожного опалювального сезону ми намагаємося працювати так, аби в оселях херсонців було тепло, оперативно реагуємо на скарги, виходимо на замір температури в житлових приміщеннях, проводимо перерахунки за актами-претензіями. У цей складний фінансово-економічний час ми сподіваємося отримати підтримку наших абонентів у вигляді вчасної сплати за тепло. Ми розуміємо, що життєві обставини кожної родини відрізняються. Саме тому для тих, хто має заборгованість в результаті важких життєвих обставин, на Херсонській ТЕЦ передбачено реструктуризацію боргу. Детальну інформацію з приводу укладання договору реструктуризації Ви можете отримати в Службі збуту теплової енергії (пл. Павла Дубинди, 3, каб.9).

Громадяни, які уклали договір реструктуризації, у разі його надання до відділі соціального захисту населення, мають право на отримання безготівкової субсидії.

Не накопичуйте борги, позбавляючи себе права на державну допомогу!

Інші новини

Від: 22 Жовтня, 2021

Від: 21 Жовтня, 2021

Від: 20 Жовтня, 2021