Від: 6 Жовтня, 2021

Сьогодні Херсонська ТЕЦ гостинно зустріла журналістів та експертів проекту #ProTeplo для того, щоб показати технічні потужності підприємства та відзвітувати про рівень готовності станції та тепломереж до осінньо – зимового періоду 2021/2022 р.р.

#ProTeplo – це спільний проект Нафтогазу, аналітичного центру DiXi Group, всеукраїнського галузевого об’єднання Федерація роботодавців нафтогазової галузі та Kyiv School of Energy Policy.

На теоретичних заняттях з представниками преси та органами місцевої влади експерти проекту просто та доступно пояснюють складні поняття тарифоутворення, виробітку теплової енергії, енергозбереження, спростовують поширені міфи теплопостачання.

Так як друга частина заходу передбачала практичне ознайомлення з виробничими процесами, головний інженер Херсонської ТЕЦ показав журналістам котлотурбінний цех та саме серце станції – головний щит управління.

Під час розмови з керівником підприємства, яка стала завершальним акордом зустрічі, журналісти поставили запитання щодо готовності станції, заборгованості за газ та боргів населення. Як зазначив Олександр Рововой “Станція готова до ОЗП на 100%, проведено гідравлічні іспити, мережі заповнені до ЦТП. Існують проблеми із заборгованістю за газ та його розподіл, але вони спричинені несплатою населення за отримане опалення та певними прогалинами у діючому законодавстві “. Також керівник ТЕЦ висловив надію на підтримку та плідну співпрацю з боку НАК “Нафтогаз України”, в управління якої наразі передається майновий комплекс ТЕЦ.

Інші новини

Від: 10 Грудня, 2021

Від: 8 Грудня, 2021

Від: 6 Грудня, 2021

Слава Україні !

АТ "Херсонська ТЕЦ" відновлює роботу сайту та кабінету користувача,

на даний час інформація на сайті та в кабінеті користувача потребує коригування, ведутся технічні роботи.

Увага зміна реквізитів з 01.02.2023 р.!

UA273204780000026001924912509
АБ «УКГАЗБАНК»
МФО 320478