Від: 13 Вересня, 2021

Продовжується прийом житлових будинків та соціальної сфери на предмет готовності до опалювального періоду фахівцями ТЕЦ. Наші інспектори перевіряють якість виконання робіт відповідно до вимог «Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду», затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378.

Серед них ремонтно-профілактичні роботи внутрішньобудинкових систем, промивання, налагодження і гідравлічні випробування внутрішньобудинкових систем централізованого опалення, відновлення теплової ізоляції та інші заходи. І, якщо будинки, які перебувають у обслуговуванні управляючих компаній (у минулому ЖЕКи), завершили цей процес на 95%, то будинки ОСББ лише на 38%.

Чим це загрожує у майбутньому?

Будинок, внутрішньобудинкову систему якого не перевірили інспектори ТЕЦ, не отримує акту готовності до роботи у опалювальному періоді. Відповідно,  є усі підстави не подавати до нього теплопостачання. Буває і таке, що ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах починають виконувати в листопаді, в той час, як обурені мешканці, не розуміючи чому в квартирах холодно, телефонують до нашого Товариства.

Ми вкотре звертаємось до голів ОСББ. Лише спільна відповідальна робота обслуговуючої та теплопостачальної організації дозволить налагодити безперебійну подачу тепла до кожного помешкання у наступному сезоні  та зменшити кількість нарікань від мешканців житлових будинків.

Диспетчерська служба Теплових мереж: 0552 51-80-51.

Інші новини

Від: 21 Вересня, 2021

Від: 16 Вересня, 2021

Від: 15 Вересня, 2021