Від: 6 Вересня, 2021

Народна мудрість говорить «Без боргу жити панство, а в боргах підданство». І це дійсно так, адже боржник живе з щоденним побоюванням наслідків несплати боргу. Так як при зверненні підприємства до суду таким абонентам доводиться сплачувати не лише судові витрати, а й витрати виконавчого провадження додатково до суми заборгованості.

За останніми підрахунками наші споживачі категорії населення завинили за опалення більше 179 млн. грн. З таким рівнем заборгованості підприємству, яке повинне закуповувати природний газ за передплатою, важко розпочинати опалювальний сезон. Як і раніше, ми пропонуємо нашим абонентам реструктуризувати борги, не доводячи справи до суду. Це вигідна пропозиція для тих, хто бажає скинути з себе борговий тягар й виплачувати частинами. До того ж, при наявності відповідного договору на борг абонента не нараховують пеню та підприємство не звертається до суду щодо примусового стягнення.

Перший внесок складає 30% від суми боргу, інше абонент може виплачувати частинами строком до 3 років, для сумлінних платників передбачено боргові канікули до 3 місяців.

Також повідомляємо, що Херсонська ТЕЦ подала на розгляд Виконавчому комітету Херсонської міської ради розрахунки нового тарифу на теплову енергію. Тож розрахуйтесь із застарілою заборгованістю, щоб майбутній опалювальний сезон не став для вас фінансово обтяжливим.

Інші новини

Від: 10 Грудня, 2021

Від: 8 Грудня, 2021

Від: 6 Грудня, 2021

Слава Україні !

АТ "Херсонська ТЕЦ" відновлює роботу сайту та кабінету користувача,

на даний час інформація на сайті та в кабінеті користувача потребує коригування, ведутся технічні роботи.

Увага зміна реквізитів з 01.02.2023 р.!

UA273204780000026001924912509
АБ «УКГАЗБАНК»
МФО 320478