Від: 12 Липня, 2021

Шановні абоненти АТ “ХЕРСОНСЬКА ТЕЦ”!

     Враховуючи кількість звернень споживачів щодо проведення оплат за теплопостачання за “старими” реквізитами, ПОВТОРНО нагадуємо, що з 27 травня 2021 року реквізити для здійснення оплат рахунків за послугу з постачання теплової енергії змінено.

Станом на 12 липня кошти абонентів, які сплачували на старі реквізити, було зараховано на їхні особові рахунки. Але акцентуємо вашу увагу на необхідності уважно перевіряти реквізити одержувача під час проведення оплати для уникнення непорозумінь у майбутньому.

Зі свого боку, Товариство повідомило про зміну реквізитів банки м. Херсона. Сплатити за новими реквізитами, не виходячи з дому, ви можете за допомогою додатку “Приват 24” на сайті. Для цього вам необхідно провести реєстрацію у КАБІНЕТІ КОРИСТУВАЧА.

Інші новини

Від: 20 Липня, 2021

      Херсонська ТЕЦ, не зважаючи на літню спеку, активно провадить ремонтну діяльність. На цьому тижні ремонт підземних трубопроводів проходить за адресами: вул. Вишнева – пр. 200 років Херсона, вул. 49 Херсонської гвардійської дивізії (біля магазину “Таврія Б “) та Сенявіна, 166, к.4. Ревізія та ремонт запірної арматури проходить у ЦТП 48 по вул. […]

Від: 13 Липня, 2021

Від: 12 Липня, 2021

Шановні абоненти АТ “ХЕРСОНСЬКА ТЕЦ”!      Враховуючи кількість звернень споживачів щодо проведення оплат за теплопостачання за “старими” реквізитами, ПОВТОРНО нагадуємо, що з 27 травня 2021 року реквізити для здійснення оплат рахунків за послугу з постачання теплової енергії змінено. Станом на 12 липня кошти абонентів, які сплачували на старі реквізити, було зараховано на їхні особові […]