Від: 12 Квітня, 2021

Неприємним сюрпризом для колишнього власника житлового помешкання став лист від Державної виконавчої служби про наявність непогашеного боргу перед АТ «Херсонська ТЕЦ».  Як виявилось, близько десяти років назад чоловік добросовісно та без боргів продав квартиру. На жаль, нові власники не звернулись до Служби збуту теплової енергії Херсонської ТЕЦ для проведення переоформлення особового рахунку, а з часом і зовсім перестали платити за опалення. У квітні 2021 року сума боргу сягнула 20 тисяч гривень, які досі обліковуються за колишнім власником.

Тепер для усунення наслідків цього прикрого випадку чоловіку доведеться розшукувати копію документа на право власності та надавати його до ТЕЦ для закриття особового рахунку. Питання стягнення боргу за рішенням суду доведеться вирішувати у судовому порядку.

Як захистити себе після продажу житла?

Коментує головний юрисконсульт АТ «Херсонська ТЕЦ» Юлія Колганова: «Після продажу квартири не розраховуйте на порядність ваших покупців – зробіть простий крок на захист своїх прав. Візит до Служби збуту теплової енергії для повідомлення про зміну власника не займе багато часу. Ця проста дія запобігатиме накопиченню заборгованості за попереднім власником.  І цілком ймовірно, може виникнути ситуація, за якої   буде прийнято судове рішення про стягнення заборгованості з подальшим примусовим його виконанням Державною виконавчою службою. Скасування судового рішення займе тривалий час та багато матеріальних і моральних витрат. Керуйте своїм майном, самостійно після продажу житла повідомите про це підприємства-надавачів комунальних послуг».

Інші новини

Від: 10 Грудня, 2021

Від: 8 Грудня, 2021

Від: 6 Грудня, 2021

Слава Україні !

АТ "Херсонська ТЕЦ" відновлює роботу сайту та кабінету користувача,

на даний час інформація на сайті та в кабінеті користувача потребує коригування, ведутся технічні роботи.

Увага зміна реквізитів з 01.02.2023 р.!

UA273204780000026001924912509
АБ «УКГАЗБАНК»
МФО 320478