Від: 31 Березня, 2021

Для початку зазначимо, що сантехнічні роботи у квартирах та житлових приміщеннях згідно чинного законодавства є зоною відповідальності власників.

Згідно положень Закону України «Про житлово – комунальне господарство» «Індивідуальних споживач зобов’язаний забезпечити своєчасну підготовку об’єктів, що перебувають у його власності до роботи у осінньо-зимовий період», адже інженерні мережі зі строком експлуатації більше 5-7 років можуть бути забитими шлаками мінімум на 43% внутрішнього діаметру труби та не гарантують якісне опалення. За такої ситуації відбувається значне зниження тепловіддачі від теплоносія у зовнішнє повітря житлового приміщення.

Щоб цього уникнути, у міжопалювальний сезон доцільно провести гідравлічну опресовку та промивку внутрішньобудинкових мереж та опалювальних приладів. Крім того деякі власники, проводячи заміну внутрішньобудинкових стояків опалення, порушують проектні вимоги. Зокрема, для здешевлення вартості робіт використовують металопластикові труби, які за рахунок з’єднувальних елементів звужують внутрішній діаметр труби. Через це у сусідів знижується проходження теплоносія та, відповідно, температура повітря у помешканні. При заміні труб опалення рекомендується використовувати матеріал екопласт. Труби та елементи з’єднання, виготовлені з екопласту, не мають завуженого діаметру, що забезпечує кращий гідравлічних режим у внутрішньобудинковій системі житлового будинку.

Інші новини

Від: 10 Грудня, 2021

Від: 8 Грудня, 2021

Від: 6 Грудня, 2021

Слава Україні !

АТ "Херсонська ТЕЦ" відновлює роботу сайту та кабінету користувача,

на даний час інформація на сайті та в кабінеті користувача потребує коригування, ведутся технічні роботи.

Увага зміна реквізитів з 01.02.2023 р.!

UA273204780000026001924912509
АБ «УКГАЗБАНК»
МФО 320478