Від: 23 Березня, 2021

Дуже часто абоненти Херсонської ТЕЦ звертаються з проханням зменшити температуру подачі теплоносія у період плюсових температур зовнішнього повітря. Повідомляємо, що теплоносій подається згідно температурного графіку, завердженого виконавчим комітетом Херсонської міської ради, а в період потепління, обладнання підприємства працює «на півсили», знаходячись на технологічному мінімумі.

В той час, новітні технології вже давно дозволяють мешканцям житлових будинків самим регулювати подачу тепла. Як це зробити, розглянемо детальніше у сьогоднішній статті.

До заходів термомодернізації входять:

  • установка теплового пункту – обладнання, яке дозволяє регулювати температуру теплоносія в залежності від температури зовнішнього повітря.
  • балансування системи опалення для забезпечення рівномірного розподілу тепла по стояках.
  • установка радіаторних терморегуляторів, завдяки цьому у кожній квартирі можна створити свій мікроклімат.

З чого почати?

Перш за все, необхідно провести енергетичний аудит багатоповерхівки, що дозволить визначити, які заходи матимуть найкращий ефект у напрямку енергозбереження, виявити місця теплових втрат. Далі рішення щодо проведення модернізації системи опалення повинно бути прийнятим більшістю голосів власників помешкань на загальних зборах власників.

Обрання підрядної організації.

Відповідно до Закону України «Про теплопостачання» від 02.06.2005р. № 2633-IV – проектування, будівництво, реконструкція об’єктів у сфері теплопостачання здійснюється спеціалізованими організаціями, які мають відповідні дозволи та ліцензії. Наступним після вибору організації кроком є укладання договору, де обов’язково необхідно передбачити наступне:

  1. Чітко зафіксувати весь перелік робіт та їх вартість, тип та модель обладнання, яке буде встановлено.
  2. Гарантії та відповідальність підрядної організації.
  3. Не варто забувати про таку важливу річ, як сервісне обслуговування після завершення робіт. Адже у перші місяці після реконструкції дуже важливо, аби за роботою обладнання здійснювався фаховий нагляд, усували недоліки, в договорі також необхідно зазначити, за які кошти будуть надаватись ці послуги.

Погодження модернізації.

Так як самовільне втручання в систему опалення заборонено законодавством України, необхідно звертатись до теплопостачальної організації для отримання технічних умов. Після отримання технічних умов підрядна організація розробляє проект і ропочинає впровадження заходів модернізації. Після завершення робіт, теплопостачальна організація надає допуск до введення в експлуатацію системи теплоспоживання.

Важливо! Введення в експлуатацію реконструйованої системи опалення без приладу обліку тепла заборонено.

Інші новини

Від: 10 Грудня, 2021

Від: 8 Грудня, 2021

Від: 6 Грудня, 2021

Слава Україні !

АТ "Херсонська ТЕЦ" відновлює роботу сайту та кабінету користувача,

на даний час інформація на сайті та в кабінеті користувача потребує коригування, ведутся технічні роботи.

Увага зміна реквізитів з 01.02.2023 р.!

UA273204780000026001924912509
АБ «УКГАЗБАНК»
МФО 320478