Щодо погодження будівництва МАФів в охоронній зоні мереж ТЕЦ

Від: 11 Грудня, 2020

Відповідно до низки законів, серед яких Закони України «Про теплопостачання» та «Про енергетику» передбачено встановлення охоронних зон надземних і підземних трубопроводів. Це території, які віддалені на певну відстань по обидва боки від крайніх елементів конструкцій теплових мереж.
Призначення охоронної зони просте. Вона служить своєрідним периметром, який дозволяє безболісно для нерухомого майна проводити ремонтні роботи на тепломережах. Відповідно, у межах охоронних зон забороняється виконувати будь-які дії, що можуть порушити стабільну роботу об’єктів теплових мереж, спричинити їх пошкодження, нещасні випадки або перешкоджають виконанню планових, аварійно-рятувальних та відновлювальних робіт АТ «Херсонська ТЕЦ» в установленому порядку видає письмові дозволи на використання земель або виконання дозволених видів робіт у межах охоронних зон теплових мереж. Без такого погодження провадження господарської діяльності у межах таких зон не допускається.
Але під час огляду теплових мереж фахівцями ТЕЦ булол виявлено близько 30 непогоджених об’єктів (тимчасових споруд, малих архітектурних форм, прибудов, літніх майданчиків та ін.), власників яких встановити не вдалося. Такі МАФи перешкоджають поточному експлуатаційному обслуговуванню теплових мереж, а також оперативному усуненню аварійних ситуацій на тепломережах у випадку їх виникнення.
Більше того, гаряча пара та вода під час аварії на трубопроводі може пошкодити майно власників даних споруд, нести потенційну загрозу життю та здоров’ю людей. Наше Товариство неодноразово зверталось до колишнього міського голови з проханням надати інформацію про офіційних власників споруд, скасувати паспорти прив’язки та не видавати нових без погодження з теплопостачальною організацією. На жаль, питання досі не вирішене. Підприємство сподівається, що відповідні служби міськвиконкому та ДСНС звернуть увагу на це питання, проведуть обстеження та дадуть висновок щодо можливості демонтажу цих об’єктів в установленому законом порядку.

Інші новини

Від: 10 Грудня, 2021

Від: 8 Грудня, 2021

Від: 6 Грудня, 2021

Слава Україні !

АТ "Херсонська ТЕЦ" відновлює роботу сайту та кабінету користувача,

на даний час інформація на сайті та в кабінеті користувача потребує коригування, ведутся технічні роботи.

Увага зміна реквізитів з 01.02.2023 р.!

UA273204780000026001924912509
АБ «УКГАЗБАНК»
МФО 320478