Ремонт, небезпечний для життя, або теплові мережі під напругою.

 

         Незвично тепла для листопада погода та відтермінування початку опалювального періоду 2019/2020р.р., сприяє проведенню завершальних ремонтних робіт на теплових мережах АТ «Херсонська ТЕЦ». Підприємство щоденно ліквідовує проблемні ділянки теплотрас для зменшення кількості аварійних ситуацій на теплових мережах під час опалювального сезону.

Так, проводячи ремонтні роботи на транзитних теплових мережах, які проходять під будинками за адресами: вул. Полковника Кедровського, 4 та Айвазовського 5-А, було виявлено, що трубопровід ТЕЦ знаходиться під незначною напругою. Це свідчить про ймовірне під’єднання квартиронаймачами даних будинків електроприладів до батарей або стояків опалення з метою можливої крадіжки електроенергії.

Слід зазначити, що дана ситуація є проблемною для АТ «Херсонська ТЕЦ» з двох точок зору. По – перше, проведення робіт із заміни ділянок трубопроводів стає небезпечним для життя та здоровя ремонтного персоналу.      По – друге, трубопровід, який постійно перебуває навіть під незначною напругою, зазнає постійної інтенсивної електрохімічної корозії та псується.  

          Тому у разі повторного виявлення таких випадків Херсонська ТЕЦ буде повідомляти фахівців АТ «Херсонобленерго» для відповідного оперативного реагування.