Ремонтні роботи на тепломережах 16.06.2020р.

      Тепла літня погода сприяє  роботі колективу Херсонської ТЕЦ у проведенні заміни ділянок трубопроводів, що вийшли з ладу.  Наразі продовжуються ремонтні роботи по вул. І. Кулика, 133-137-В, пр. 200 – річчя Херсона. Нові пошкоджені ділянки виявлено на теплових мережах Товариства, які знаходяться в управлінні АТ «Херсонська ТЕЦ», а саме: по вул. Б. Мозолевського, 24. Наразі там розпочато роботи по заміні підземних трубопроводів.

      Колектив підприємства прикладає максимум зусиль для підготовки енергетичного обладнання та теплових мереж до роботи взимку. Але те, наскільки тепло буде у  оселях цієї зими, залежить і від споживачів, які мають заборгованість за теплову енергію. Звертаємось до вас з проханням сплатити за тепло, яке зігрівало вас минулої зими.

      Якщо сума боргу перевищує ваші фінансові можливості, ми пропонуємо вам реструктуризацію боргу на вигідних і зручних для вас умовах. Також не нехтуйте правом на оформлення субсидії: це – реальний механізм, який допомагає зменшити суму комунальних платежів у разі наявності низьких доходів.