Продовжується підготовка до майбутнього опалювального сезону

     Хмарна погода та дощі не перешкоджають фахівцям ремонтних підрозділів Херсонської ТЕЦ готувати тепломережі до наступного опалювального сезону.

     Станом на сьогодні заміна підземних трубопроводів проводиться за адресами: вул. І.Кулика 133-137В, Чорноморська, 64 (тепломережа до ЦТП 56), вул. І. Кулика, 131 та по Бериславському шосе.

     Розпочато ремонті роботи  по ремонту трубопроводу та запірної арматури по вул. Карбишева та Бучми.

     Підприємство не обходить своєю увагою і тепломережі, які знаходяться в управлінні АТ «Херсонська ТЕЦ».  По вул. Потьомкінська, 102 проводиться заміна трубопроводу в теплокамері Ду76-108 та поточний ремонт запірної арматури.

    Для проводження проведення відновлювальних робіт підприємству, яке переживає не кращі фінансові часи, вкрай необхідна підтримка споживачів. Це вчасна оплата за послуги, надані у минулому опалювальному сезоні.

   Адже у разі довгострокового ігнорування сплати боргу АТ «Херсонська ТЕЦ» змушене звертатись до суду для стягнення заборгованості у примусовому порядку. Після набрання рішення суду законної сили, з боржником починає працювати виконавча служба. Таким чином, крім суми основного боргу, боржник сплачує виконавчі витрати, які складають приблизно 15% суми основного боргу. Одним з негативних наслідків для боржників, є те, що в процесі виконання рішення суду, накладається арешт на майно боржника та всі рахунки в банках, в тому числі і карткові рахунки.