Оформлюйте субсидію – не нехтуйте своїм правом на державну допомогу!

 

Сьогодні ми нагадуємо про такий важливий вид державної допомоги, як субсидія. Це реальний механізм, який дозволяє зменшити тягар розміру комунальних послуг на домогосподарства громадян із низькими доходами.

Особливо така допомога важлива зараз, коли у частини працездатного населення упали доходи через карантин. Держава дбає про добробут своїх громадян. Як заявила на брифінгу 18 червня заступник Міністра розвитку громад та територій України Наталії Хоцянівської третина всіх домогосподарств України вже отримують пільги та субсидії, за її словами, в поточному році пільг і субсидій на сплату ЖКП в державному бюджеті передбачено 39 млрд грн.

Також повідомляємо, що Урядом було прийнято постанову від 25 березня 2020 р. № 247 «Про особливості надання житлових субсидій», яка передбачає отримання субсидії гром нами, які втратили роботу в період карантину.

Але, як і раніше, основною вимогою для призначення житлової субсидії залишилося  погашення своєї частини платежу за житлово-комунальні послуги. Якщо у громадянина є прострочена заборгованість по оплаті строком більше трьох  місяців, то з травня 2020 року субсидія не призначається і термін її дії на наступний період не продовжується.

У разі наявності такої заборгованості законодавством передбачена можливість до 01 липня 2020  року погасити борги або укласти  договір реструктуризації і отримати субсидію з початку неопалювального сезону.

АТ «Херсонська ТЕЦ» закликає споживачів теплової енергії, які перебувають у фінансовій скруті звертатись до органів управління соціального захисту для отримання субсидії та до Служби збуту теплової енергії для укладання договору реструктуризації.

Адреси УПСЗН м. Херсона:

Суворовське управління праці та соціального захисту населення, вул. Маяковського, 8.

Дніпровське управління праці та соціального захисту населення, вул. Перекопська, 166.

 

Служба збуту теплової енергії АТ «Херсонська ТЕЦ» - пл. Павла Дубинди, 3.