Зміни до порядку надання пільг

З 1 жовтня 2019 року Постановою № 373 від 17 квітня 2019 р. введено в дію Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі. Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті Мінсоцполітики для виплати коштів, передбачених у державному бюджеті Мінсоцполітики для виплати пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, та механізм надання громадянам у грошовій формі пільг.

         Відповідно до зазначеної постанови паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівка і безготівка. Виплати на оплату житлово-комунальних послуг будуть оформлюватись на підставі інформації електронної бази даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги (ЄДАРП).

         Для уточнення пільговиками інформації, просимо всіх отримувачів пільг звернутися до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення за адресами:

- Управління праці та соціального захисту населення Суворовської районної у місті Херсоні ради (вул. Маяковського 5,8), тел. 22-32-24;

- Управління праці та соціального захисту населення Корабельної районної у місті Херсоні ради (вул. Суворова, 29), тел. 22-96-90, 22-96-95;

- Управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної у місті Херсоні ради (вул. Перекопська, 166), тел. 35-50-02.