Заходи термомодернізації житлового будинку.

 

   Поетапні заходи термомодернізації житлового будинку:

   Встановити теплолічильник – це дасть змогу обертати економію тепла на економію грошей.

   Встановити індивідуальний тепловий пункт (ІТП) та погодне регулювання – захід створює можливість регулювати кількість спожитого тепла в залежності від температури за вікном. 

   Замінити вхідну групу в під’їзді. «Вхідна група» це отой «шлюз» на вході. Необхідно поставити на ньому нові двері та зробити його «буквою Z», щоб уникнути потрапляння холодного повітря в під’їзд під час входу та виходу.

  Замінити вікна в місцях загального користування на енергоефективні. Вікна завжди пропускають більше тепла, ніж навіть найгірші стіни, тому їм треба приділити особливу увагу.

  Замінити вікна в квартирах. Це забезпечить як тепло і комфорт у квартирі, так і економію на опаленні загалом, адже тепер уся збережена енергія відбивається на загальнобудинковому теплолічильнику, а отже – у квитанціях.

  Відбалансувати стояки та модернізувати систему опалення. Щоб уникнути ситуації «згори Африка, знизу Арктика» – необхідно відбалансувати стояки в будинку, прочистити систему та замінити зношені труби. Це забезпечить рівномірний розподіл тепла, а отже – комфорту, по квартирах.

  Відремонтувати та утеплити дах. Дах теж може втрачати багато тепла, тому треба усунути всі проріхи та утеплити його мінеральною ватою.

  На останньому місці знаходиться найпопулярніший нині захід – утеплення фасадів. Таке утеплення є найдорожчим і при цьому окупується найдовше, тому його варто проводити в останню чергу, коли закриті всі попередні статті енергоефективності.

   Резонне запитання: де взяти кошти на виконання всього вищевказаного? Відповідь у статті за посиланням нижче.  

https://www.minregion.gov.ua/press/news/hto-mozhe-buty-investorom-energoefektyvnyh-zahodiv-u-vashomu-budynku-rozyasnennya-minregionu/