До уваги голів ОСББ та управляючих компаній.

        Херсонська ТЕЦ нагадує балансоутримувачам житлових будинків про необхідність щодо своєчасної підготовки житлових будинків до опалювального сезону 2020/2021р.р.  

      Для того, аби належно підготувати систему опалення будинку до функціонування взимку необхідно в міжопалювальний період провести ремонтно-профілактичні роботи внутрішньобудинкових систем, промивання, налагодження і гідравлічні випробування внутрішньобудинкових систем централізованого опалення, відновлення теплової ізоляції та інші заходи відповідно до вимог «Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду», затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378.

     Також під час підготовки будинку до опалювального періоду необхідно перевірити технічний стан конструктивних елементів будинків, провести скління вікон у під’їздах, ущільнення вікон, вхідних дверей та дверей на горищах, виконати дезінсекцію, дератизацію приміщень теплових пунктів та місць прокладання трубопроводів теплотехнічних систем, розташованих у підвалах житлових будинків та інше.

      Не забувайте: виконані заходи повинні бути перевірені фахівцями ТЕЦ та засвідчені у Актів готовності житлового будинку до опалювального сезону не пізніше 15 вересня 2020р.

       Підприємство сподівається на порозуміння та плідну cпівпрацю з головами ОСББ та управляючими компаніями у цьому питанні. Це дозволить налагодити безперебійну подачу тепла до кожного помешкання у опалювальному сезоні 2020/2021р.р. та зменшити кількість нарікань від мешканців житлових будинків.