56 ОСББ ще не прийняли тепло від Херсонської ТЕЦ

          8 листопада у м. Херсоні розпочався опалювальний сезон. Здавалося б, подія для споживачів теплопостачання вкрай бажана, враховуючи кількість нарікань, яку отримало підприємство та міська влада, коли опалювальний сезон було перенесено з 1 на 8 листопада.

Керуючись важливістю питання, у цьому році ми оперативно підключаємо житлові будинки разом із закладами соціальної сфери для найшвидшого забезпечення комфортних температурних умов у приміщеннях. Так, станом на 14 листопада до теплопостачання підключено 416 житлових будинки,  до 74 будинків теплоносій поданий, але ще не прийнятий.

 Керівництво Товариства вкрай стурбоване ситуацією, коли ОСББ зволікають з прийомом теплоносія. Адже Херсонська ТЕЦ – це велике теплопостачальне підприємство, із значною протяжністю мереж та складним гідравлічним режимом. Для забезпечення виходу на сталий режим роботи, необхідне оперативне підключення всіх обєктів теплопостачання. Зволікання  з «розбором тепла» призводить до розбалансування тиску у мережі, як результат, виникнення аварійних ситуацій. До того ж, пуск підприємства починає відлік щоденного споживання значної кількість природного газу, який повинен бути спожитим та оплаченим. Дані щодо абонентів, які не приймають  тепло, ми вже направили міському голові. Якщо ситуація не зміниться найближчими днями, ми будемо змушені опублікувати їх для широкого загалу. Разом з тим, ми сподіваємось на відповідальне ставлення голів ОСББ не лише до діяльності нашого підприємства, а й до здоровя жителів їхніх будинків.