Пуск АТ "Херсонська ТЕЦ"

Сьогодні о 13.26 годині Херсонська ТЕЦ виконала запуск котельного обладнання та розпочала опалювальний період 2019/2020р.р. Враховуючи технологічні особливості роботи станції, та час, необхідний для поступового прогрівання теплових мереж, теплоносій почне подаватись до приміщень з 9 листопада.

Першими будуть підключатись заклади соціальної сфери (дитячі садки, школи, лікарні). Прогнозна дата початку підключення житлових будинків 9-10 листопада. У зв’язку з цим керівництво звертається до голів ОСББ та жителів багатоповерхівок – абонентів АТ «Херсонська ТЕЦ». Успішний початок опалювального сезону – це спільна оперативна та злагоджена робота теплопостачальної та житлових обслуговуючих організацій. Саме тому ми очікуємо, що ви не будете зволікати з підключенням будинків до теплопостачання.

Адже кожен день, коли теплоносій циркулює «впусту» та не потрапляє до споживача, обертається для підприємства значними фінансовими збитками і необхідністю оплачувати енергоносії, використані для виробництва «неспожитого тепла».