Херсонська ТЕЦ просить надавати показники приладів обліку теплової енергії вчасно

         25% житлових будинків, обладнаних вузлами комерційного обліку теплової енергії не надали Херсонській ТЕЦ показники лічильників за листопад. Фахівцям підприємства така ситуація ускладнює проведення розрахунку щомісячного тарифу, а споживачам додає плутанини у платіжках.

Саме тому Херсонська ТЕЦ звертається до відповідальних представників споживачів теплової енергії та просить надавати показники вузла комерційного обліку згідно графіку. Адже фахівці підприємства не завжди мають доступ до приміщень, де знаходяться вузли комерційного обліку, для самостійного зняття показників лічильників.

Нагадуємо, передати показники лічильника можна особисто до каб. 28 Служби збуту теплової енергії або на електронну адресу: oblik@tec.ks.ua

 Переконливо просимо не зволікати до останніх днів місяця, адже фахівцям ТЕЦ необхідний деякий час для обробки наданих вами даних.

АТ «Херсонська ТЕЦ» сподівається на Вашу підтримку та подальшу плідну співпрацю. Зі свого боку, ми зробимо все, щоб забезпечити якісну послугу та максимально прозорі розрахунки.