Херсонська ТЕЦ отримала акт готовності диспетчерської служби

Як повідомлялось раніше АТ «Херсонська ТЕЦ» отримала акт готовності до осінньо – зимового періоду 2020/2021р.р. Цей важливий документ засвідчив здатність робочих потужностей підприємства до виробітку теплової енергії та її транспортування до споживачів. Вслід за цим успішно пройшла перевірку диспетчерська служба ТЕЦ, що  було відображено у відповідному акті. Відповідно, якщо у вас, шановні читачі, виникнуть питання щодо якості теплопостачання чи строків завершення ремонтних робіт – диспетчер теплових мереж проконсультує вас за номером 51-80-51.

А ми повідомляємо, що у рамках підготовки до опалювального сезону вже розпочато заповнення магістральних мереж мережевою водою за напрямками: тепломережі Дніпровського району, 1, 3, 4 Таврійського та Північного мікрорайону, а також тепломережі 3, 4 напрямків центральної частини міста.

Нагадуємо: для вашої зручності Херсонська ТЕЦ відкрила ще один пункт безкомісійного прийому платежів за адресою: вул. 49 Гвардійської дивізії, 18-А. Каса працює з 8 години до 16.45.

Начальник відділу ЗГ, ЗМІ та ІЗ               Ірина ЛЄПІХІНА

Заступник голови правління із ЗТЕ                   Олена КУЗЬМІНА