Укладання договорів на постачання теплової енергії

АТ «Херсонська ТЕЦ» повідомляє, що з 1 травня 2020р. вступили в силу окремі положення Закону України «Про житлово – комунальні послуги», відповідно споживачі теплової енергії у період з 01.05.2019р. по 01.05.2020р. повинні були визначитись з типом договору, який укладається з виконавцем комунальної послуги, а саме:

-      Індивідуальний договір (з кожним співвласником багатоквартирного будинку самостійно);

-     Колективний договір (від імені та за рахунок усіх співвласників багатоквартирного будинку управителем або іншою, уповноваженою співвласниками особою);

-    Договір колективного споживача (об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку або іншою юридичною особою, яка об’єднує всіх співвласників такого будинку та у їхніх інтересах укладає  відповідний договір про надання комунальних послуг).

Наразі АТ «Херсонська ТЕЦ» пропонує своїм абонентам індивідуальний договір на постачання теплової енергії, який передбачає відповідальність кількісних та якісних характеристик послуги встановленим нормативам на межі внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку. Також повідомляємо, що за вимогами Закону «Про житлово – комунальні послуги» оплата витрат теплової енергії на опалення місць загального користування, а також витрат на транспортування теплової енергії по внутрішньобудинковим мережам покладається на всіх співвласників багатоквартирного будинку, не дивлячись на те, який тип опалення у їхньому житловому приміщенні: індивідуальний чи централізований.