Тарифи на послугу з централізованого опалення для населення

До уваги абонентів ПАТ «Херсонська ТЕЦ»!
Інформація щодо діючих тарифів на послуги централізованого опалення,
що надаються населенню.
У відповідності до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 09.06.2016 № 1101 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 березня 2015 року № 1171» з 01.07.2016р. встановлено тариф на послуги централізованого опалення, що надаються населенню:
для абонентів будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1523,18  грн/Гкал (з податком на додану вартість);
для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 38,01 грн. за 1 кв. м за місяць протягом опалювального періоду (з податком на додану вартість).
 
 
Повний текст постанови та структура тарифу розміщено в розділі  «Тарифи»  - «Нормативна база».
 
Інформація щодо здійснення нарахувань вартості спожитих послуг з централізованого опалення залежно від температури зовнішнього повітря.
Постановою Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2015р № 1037 «Про запровадження перерахунку вартості послуги з централізованого опалення залежно від температури зовнішнього повітря» було внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 205р № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення». Зазначені зміни було опубліковано в газеті «Урядовий кур’єр» від 19.12.2015р. № 238. Зміни стосуються розміру щомісячної плати за послугу централізованого опалення для населення (фізичних осіб)  у разі відсутності у квартирі (будинку садибного типу) та на вводах у багатоквартирний будинок засобів обліку теплової енергії  за розрахунковий період протягом опалювального сезону у разі застосування одноставкового тарифу.
 
Отже, нарахування розміру щомісячної плати за послугу з централізованого опалення для населення ПАТ «Херсонська ТЕЦ» здійснює з урахуванням змін передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2015р № 1037 «Про запровадження перерахунку вартості послуги з централізованого опалення залежно від температури зовнішнього повітря». При цьому, в залежності від фактичної температури зовнішнього повітря, в розрахунковому місяці буде змінюватись фактичний показник вартості опалення 1 кв. м. опалюваної площі відносно затвердженого тарифу 38,01 грн./кв.м. (тариф на опалення 1 кв. м. опалюваної площі за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення (з ПДВ), встановлений відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 09.06.2016 № 1101 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 березня 2015 року № 1171» для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії).