Своєчасна оплата за тепло перший крок до отримання стабільної та якісної послуги!

        8 листопада у м. Херсоні розпочався опалювальний сезон. Керівництво Херсонської ТЕЦ доклало всіх зусиль, щоб житлові будинки та об’єкти соціальної сфери як найшвидше були підключені до опалення. Наразі те, як пройде цей опалювальний період залежить від наших абонентів. Адже найкраща підтримка для підприємства, яке сплачує більш ніж 80% отриманих коштів за природний газ, - це вчасна оплата рахунків за надані послуги.

Прикро, що не всі споживачі із розумінням ставляться до цієї ситуації. Деякі будинків в м. Херсоні мають, майже, мільйонні заборгованості. Зокрема, це будинок 14 по вулиці Покришева (983 487 грн.), вул. Кольцова, 51 (760 823 грн.), пр. 200 років Херсона, 48 (760 515 грн.), вул. 200 років Херсона, 887 933 грн. Юридичний відділ Товариства готує позови до суду щодо абонентів – боржників. Це означає, що зі споживачами працюватимуть державні виконавці, які в рамках Закону «Про виконавче провадження» вживатимуть заходи примусового стягнення  заборгованості, а саме: описуватимуть та реалізовуватимуть рухоме та нерухоме майно боржників, накладатимуть арешт на рахунки у банках (у т.ч. карткові). Крім основної заборгованості, неплатникам, додатково, доведеться сплатити судовий збір (1% від суми боргу, але не менше 0,4% від розміру прожиткового мінімуму), виконавчий збір (10% від суми боргу) та витрати виконавчого провадження».

Не допустіть втрати свого майна та заощаджень! Зверніться до Служби збуту теплової енергії тел. 36-60-18 для укладання договору реструктуризації або сплати боргу.