Роботи на наземних та підземних трубопроводах.

На надземних та підземних тепломережах АТ «Херсонська ТЕЦ» продовжуються ремонтні роботи, зокрема, на цьому тижні заміна підземних трубопроводів відбувається за адресами: вул. Сенявіна, 136, Університетська 148, Поповича 12.

Вздовж Бериславського шосе розпочато зачистку трубопроводів надземних тепломереж від старої ізоляції для подальшого проведення ремонту, також по Бериславському шосе, 15 проходить заміна обвідного трубопроводу Ду 100 на надземній магістралі.

На Ушакова 56 – 56-А відбувається заміна трубопроводів під проїжджою частиною, пр. 200 років Херсона, 32 – заміна підземних трубопроводів, додатково, по пр. 200 років Херсона,  в районі теплової камери 905/3 проводиться розриття грунту та підготовка робочого місця для ремонту підземного трубопроводу Ду 400.

Ми закликаємо споживачів теплової енергії, які мають заборгованість, розрахуватися з Товариством. Адже від вашої відповідальності залежить наявність у товариства достатньої кількості обігових коштів  для якісного завершення літньої ремонтної кампанії.

Нагадуємо, для запобігання розповсюдження короновірусної хвороби,  інформацію щодо стану особового рахунку можна дізнатись за телефонами 36-60-18, 36-61-80 або на сайті  tec.ks.ua у розділі Інформація по рахункам, а сплатити – за допомогою мобільних  додатків або он-лайн сервісів.

Будьте здорові!

 

Бережіть себе та близьких!