Робота АТ "Херсонська ТЕЦ" у період карантину

      Не є таємницею, що обмеження, запроваджені карантином, негативно впливають, як на економіку країни вцілому, так і на роботу окремих підприємств.

      Однак навіть у такі важкі часи, АТ “Херсонська ТЕЦ” продовжує стабільно працювати. На підприємстві послідовно виконуються усі заплановані ремонтні заходи, адже основним нашим завданням є забезпечення необхідної підготовки обладнання та теплових мереж до наступного опалювального сезону.

      Але на сьогоднішній день Товариство потребує надходження обігових коштів для проведення літньої ремонтної кампанії. Для стабiльної лiтньої роботи Товариства вкрай важливо невiдтермiновування оплати за теплопостачання. Адже для нас вчасне отримання коштів – це можливість проводити ремонтні роботи без перебоїв навіть під час карантину. Також це дає змогу мінімізувати ризик нестачі фінансових засобів підприємства для виплати заробітної плати, сплати податків, інвестиційної складовой, а також забезпечити платоспроможність для оплати поточних рахунків.

     Ми нагадуємо, що сплатити за послуги ТЕЦ без комісії ви можете у касах підприємства (Служба збуту теплової енергії, каса номер один, з понеділка по четвер з 8 до 14.00 та пр. 200 років Херсона 7-А, з 8 до 12 години).

     Також Товариство буде вдячне, якщо ви знайдете можливість сплатити он-лайн за допомогою банківських платіжних сарвісів або мобільних додатків.