Реструктуризація заборгованості за теплопостачання

 

        Херсонська ТЕЦ нагадує про можливість реструктуризувати заборгованість за спожиту теплову енергію. Договір реструктуризації – це найкращий шлях для абонентів, які не хочуть мати справу із судовою тяганиною та витрачати зайві кошти для оплати судового, виконавчго збору та витрати виконавчого провадження.

         Процедура укладання даного договору проста. Боржнику необхідно звернутись до Служби збуту теплової енергії та сплати 25-30% від загальної суми заборгованості. Зробити це можна тут же, у касі підприємства без зайвих витрат на банківську комісію. Далі фахівці ТЕЦ рівними частинами розділять залишок заборгованості на період до 2 років з урахуванням Ваших життєвих обставин.             

       Якщо ви вирішили досудово урегулювати питання погашення заборгованості за теплопостачання – ми чекаємо Вас за адресою: пл. Павла Дубинди, 3, каб. 9 (при собі мати абонентську книжку, паспорт та індифікаційний код). З приводу консультацій щодо процедури укдадання договору можна зателефонувати за номерами 36-61-80 або 36-60-18.