Ремонт станційного обладнанняНе гаючи дорогоцінний літній час, АТ «Херсонська ТЕЦ» продовжує підготовку до майбутнього опалювального сезону. Крім ремонтних робіт на теплових мережах, поточні ремонти проходять і на станційному обладнанні, не дивлячись на те, що протягом опалювального періоду 2019-2020р.р. в роботі основного обладнання аварій 1-ої та 2-ої категорій не було, а температура теплоносія відповідала затвердженому графіку.

Так, із запланованих 58 ремонтних заходів на котлах № 1,3,4,5,6,7 та турбогенераторів № 1,2,3  станом на 19.08.2020р. виконано 28, що становить 48%.

Наразі вже завершено ремонт теплової ізоляції на трубопроводах мережної води, заміну вакуумного насосу складу реагентів для завантаження та розвантаження їдкого натру та сірчаної кислоти, заміну ділянки імпульсної лінії та перетворювача приладу «Тиск перегрітої пари котла № 4», виконання монтажу сигналізації по зниженню і підвищення тиску води на береговій насосній, заміну лінзового компенсатору трубопроводу градирні № 2, заміну ділянки трубопроводу живильної води котла ЦКТІ-105-39 № 4 у районі витратомірної шайби, дефектних труб лівого екрану котла БКЗ – 200-100 № 7 та  гибів водоопускних труб лівого і правого екранів котла БКЗ -200-100 № 6.

Також на підприємстві підтримується у належному стані мазутне господарство, покликане забезпечити роботу станції на протязі 10 днів, відповідно до вимог Правил технічної експлуатації.

Ми закликаємо споживачів теплової енергії, які мають заборгованість, звернутись до Служби збуту теплової енергії та укласти договір реструктуризації або погасити борг. Адже від вашої відповідальності залежить наявність у товариства достатньої кількості обігових коштів  для якісного завершення літньої ремонтної кампанії.

Нагадуємо, для запобігання розповсюдження короновірусної хвороби,  інформацію щодо стану особового рахунку можна дізнатись за телефонами 36-60-18, 36-61-80 або на сайті  tec.ks.ua у розділі Інформація по рахункам, а сплатити – за допомогою мобільних  додатків або он-лайн сервісів.

Будьте здорові!

 

Бережіть себе та близьких!