Ремонтні роботи 18.05.2020р.

       Не зважаючи на карантин, Херсонська ТЕЦ продовжує виявляти ділянки тепломереж, які потребують термінового відновлення. Наразі фахівці ремонтних підрозділів Товариства працюють по вул. І. Кулика 133-137В, проводячи заміну підземних трубопроводів Д273-325мм.

      Продовжуються роботи по заміні та ремонту запірної арматури та сальникових компенсаторів для теплових мереж усіх напрямків (1,3,4 Таврійський та Північний мікрорайони, Дніпровський р-н., тепломережі 3,4 напрямків у центральній частині міста).

     Підприємство свідомо виконує свої обов’язки, тому ми чекаємо порозуміння з боку наших споживачів у питаннях оплати за теплопостачання. Операційна зала абонентного відділу відкрила прийом споживачів (по одному абоненту одночасно), але для уникнення черг, ми радимо звертатись до нас за телефонами 36-61-80, 36-60-18, моб. 0504942870. Також отримати дані про нарахування за теплопостачання ви можете на сайті Товариства tec.ks.ua, у розділі Інформація по рахункам, або звернутись на електронну пошту data@tec.ks.ua. Як і раніше, сплатити за теплопостачання безкомісійно, Ви можете у наших касах: (пл. Павла Дубинди, 3 та пр. 200 років Херсону, 7-А).

    Давайте не будемо гаяти дорогоцінний літній час та спільними зусиллями забезпечимо гідну підготовку до майбутнього опалювального сезону!