Ремонтні роботи на теплових мережах 21.07.2020р.

На цьому тижні фахівці ремонтних підрозділів Товариства проводять заміну підземних трубопроводів по вул. Ушакова, 46, Бериславському шосе та виконують ремонт запірної арматури та сальникових компенсаторів для внутрішньоквартальних мереж усіх напрямків.
Нагадуємо про необхідність готувати систему опалення будинків до функціонування взимку. Не забудьте провести ремонтно-профілактичні роботи внутрішньобудинкових систем: промивання, налагодження і гідравлічні випробування внутрішньобудинкових систем централізованого опалення, відновлення теплової ізоляції.
Також під час підготовки будинку до опалювального періоду необхідно перевірити технічний стан конструктивних елементів будинків, провести скління вікон у під’їздах, ущільнення вікон, вхідних дверей та дверей на горищах, виконати дезінсекцію, дератизацію приміщень теплових пунктів та місць прокладання трубопроводів теплотехнічних систем, розташованих у підвалах житлових будинків та інше.
Виконані заходи повинні бути перевірені фахівцями ТЕЦ та засвідчені у Актів готовності житлового будинку до опалювального сезону не пізніше 15 вересня 2020р.
Підприємство сподівається на порозуміння та плідну cпівпрацю з головами ОСББ та управляючими компаніями у цьому питанні. Це дозволить налагодити безперебійну подачу тепла до кожного помешкання у опалювальному сезоні 2020/2021р.р. та зменшити кількість нарікань від мешканців житлових будинків.