Ремонтні роботи на основному обладнанні та теплових мережах АТ "Херсонська ТЕЦ"

         

          Не дивлячись на те, що перші осінні дні радують сухою і теплою погодою, ремонтна команда АТ «Херсонська ТЕЦ» розуміє – опалювальний сезон все ближче і ближче, всі заплановані  роботи мають бути завершені.

На цьому тижні продовжуються роботи на основному обладнанні, а саме: виконується тенічне обслуговування маслоохолоджувачів ТГ № 1,2,3,  ремонт колекторів дренжів розширювача низького тиску другої черги, ремонт арматури живильного трубопроводу першої черги, хроматографічний аналіз масла трасформаторів зв’язку № 1Т, 2Т, 3Т, заміна електродвигуна приводу засувки регулятора живлення котла № 7, відновлення ізоляції баку їдкого натру та системи трубопроводів, консервація теплосилового обладнання станції при введенні обладнання у тривалий резерв.

Також проходить заміна підземних тепломереж, які вийшли з ладу, за адресами: пр. 200 років Херсона, 20 та Кольцова, 43; а на розі вулиць Кірова – Лютеранська, 18 проходить розриття шурфа з метою визначення пошкоджень.

Фахівці підрозділу Теплові мережі інспектують житлові будинки на предмет готовності системи теплопостачання та внутрішньобудинкових мереж до прийому теплоносія та видають акти готовності житлового будинку до опалювального сезону. Нагадуємо, даний акт необхідно отримати до 15 вересня 2020р.