Ремонтні роботи на мережах підприємства 15.07.2020р.

Сьогодні для проведення ремонтних робіт у теплокамері по вул. Миру, 4/4-А фахівцям підрозділу Теплові мережі довелося вичистити та вивезти цілий причіп майна, залишеного херсонськими безхатченками.
Такі випадки, на жаль, не поодинокі, але, незважаючи на ці та інші труднощі, підготовка до наступного опалювального сезону триває. Проводиться відновлення магістральних мереж по Бериславському шосе та вул. І. Кулика. Там застарілі підземні тепломережі замінюють на нові, паралельно, здійснюючи монтаж відгалуджень до житлових будинків. Поточний ремонт трубопроводів проходить і по вул. Привокзальній.
Також для теплових мереж усіх напрямків (1,3,4 Таврійський та Північний мікрорайони, Дніпровський р-н., тепломережі 3,4 напрямків у центральній частині міста) проводиться обмінний фонд запірної арматури, а саме: капітальний та поточний ремонт запірної арматури та сальникових компенсаторів.
Підприємство вкотре закликає абонентів так само свідомо ставитись до своїх обов’язків та сплатили за опалення, отримане минулої зими, у повному обсязі.
❗Нагадуємо, внести кошти без сплати комісійної вигоди можна у касах ТЕЦ (пл. Павла Дубинди, 3 та пр. 200- річчя Херсона, 7-А) або у відділеннях «Укрпошти».