Підготовка до опалювального сезону 2020/2021р.р. продовжується!

      Не гаючи дорогоцінний літній час, ремонтні підрозділи Херсонської ТЕЦ продовжують працювати на  ділянках теплових мереж, які потребують відновлення. Роботи із заміни підземних трубопроводів на цьому тижні проводяться на по вул. І. Кулика, 133-137-В, пр. 200 – річчя Херсона.

    Розпочато заміну засувок у теплокамерах по вул. Військовий проїзд – Пестеля ТК 335, вул. Привокзальна, ТК 403, вул. Миру – Кулика, ТК – 206.

    Також для теплових мереж усіх напрямків (1,3,4 Таврійський та Північний мікрорайони, Дніпровський р-н., тепломережі 3,4 напрямків у центральній частині міста) проводиться обмінний фонд запірної арматури, а саме: капітальний та поточний ремонт запірної арматури та сальникових компенсаторів.

    Разом з тим було б добре, якби і абоненти Товариства так само свідомо ставились до своїх обов’язків та сплатили за отримане опалення у повному обсязі.

 

    Нагадуємо, внести кошти без сплати комісійної вигоди можна у касах ТЕЦ (пл. Павла Дубинди, 3 та пр. 200- річчя Херсона, 7-А) або у відділеннях «Укрпошти».