Продовження ремонтних робіт на обладнанні ТЕЦ

Пріоритетним завданням теплопостачання житлових мікрорайонів для АТ «Херсонська ТЕЦ» є забезпечення кожного споживача безперебійним опаленням його помешкання на комфортному рівні, подача теплоносія належної температури і якості.

Для досягнення поставленої мети наразі реалізовується цілий комплекс ремонтних заходів, як на основному обладнанні, так як і на теплових мережах товариства.

Враховуючи те, що основними місцями пошкоджень у минулорічному опалювальному сезоні стали: вул. Ярослава Мудрого, Кримська, І. Кулика, Чорноморська, Університетська, Гетьмана Сагайдачного на них були зосереджені основні ремонтно – відновлювальні зусилля. Так, по вул. Кримська, 146 проводиться заміна трубопроводів і запірної арматури у тепловій камері, а на ремонтній базі підрозділу «Теплові мережі» проходить ремонт засувок теплових мереж усіх напрямків (1,3,4 Таврійський мікрорайони, Північний мікрорайон). Відповідно, станом на 26.08.2020р. ремонт обладнання теплових мереж виконано на 76%.

На основному станційному обладнанні також проходить комплекс ремонтних робіт, а саме: ремонт сепараторних пристроїв барабанів котлів I-ї та II – ї черги, заміна дефектної ділянки трубопроводу (Ду 60), колектора дренажів, ремонт дефектної ділянки трубопроводу мережної води КТЦ в районі сальникового підігрівача ТГ № 4, чистка конденсаторів № 1, 2,  ремонт арматури масло та газоохолоджувачів турбогенераторів № 1, 2, 3.

Керівництво підприємства розуміє, що економічні наслідки карантину стали важкими для багатьох українських сімей. Однак для запобігання виникнення аварійних ситуацій у майбутньому опалювальному періоді  та забезпечення розрахунків за енергоносії на належному рівні, АТ «Херсонська ТЕЦ» необхідні повні розрахунки абонентів усіх категорій за теплопостачання, спожите у минулому сезоні (наразі відсоток оплати становить – 85%).

 

Ми нагадуємо, сплатити без комісії можна у відділеннях кас Херсонської ТЕЦ  (пл. Павла Дубинди, 3 та пр. 200 років Херсона). Для запобігання поширення короновірусної хвороби та дотримання карантинних вимог також є можливість скористатись платіжними он-лайн сервісами та мобільними додатками.