Перерахунок за послуги з теплопостачання.

 

    У зв’язку із прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019р. №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу» АТ «Херсонська ТЕЦ» інформує про наступне.

     Не зважаючи на скрутне фінансово – економічне становище підприємства, яке склалось внаслідок того, що відсоток відшкодування за діючими тарифами середньої фактичної собівартості послуг за 2019 року складає  66,0 %, тобто тарифи не є економічно обгрунтованими. Товариство знайшло фінансову можливість піти на зустріч своїм абонентам для здійснення перерахунку за спожиту теплову енергію.

    Так, для споживачів АТ «Херсонська ТЕЦ» - категорії "Населення", - у Грудні 2019 року нарахування за спожиту теплову енергію буде здійснено за діючими тарифами із застосуванням коригуючого коефіцієнта 0,964456 для врахування зміни ціни природного газу відповідно до наказу АТ «Херсонська ТЕЦ» № 24 від 15.01.2020р.

     Поряд з тим наголошуємо, що відповідно до вимог вищезгаданої постанови перерахунок можливо виконати лише з врахуванням зниження ціни природного газу, проте без врахування росту вартостей послуг з транспортування та його розподілу, росту ціни електроенергії (з урахуванням вартості послуг з постачання, тарифів на послуги з передачі та розподілу електроенергії), екологічного податку, росту тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення.

    Довідково: Тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води для АТ  «Херсонська ТЕЦ»  встановлені  Постановою НКРЕКП  № 965 від 09 червня 2016 року та є діючими станом  на сьогодні.