Борги мешканців ОСББ Суворовського та Дніпровського районів.

     Колектив АТ «Херсонська ТЕЦ» щиро висловлює свою подяку споживачам, які, незважаючи на тяжкі часи та фінансові негаразди, своєчасно та у повному обсязі сплачують послуги з теплопостачання.
     Разом з тим, заборгованість мешканців ОСББ Дніпровського та Суворовського районів за спожиту теплову енергію станом на перше січня 2020р. становить 110 784 823 грн. Товариство наполягає на негайному погашенню заборгованості. Адже наявні борги перешкоджають підприємству розраховуватись за спожиті енергоносії та проводити ремонт теплових мереж.
    Також, у зв’язку із прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019р. №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу» для споживачів АТ «Херсонська ТЕЦ» - категорії "Населення", - у грудні 2019 року нарахування за спожиту теплову енергію буде здійснено за діючими тарифами із застосуванням коригуючого коефіцієнта 0,964456 для врахування зміни ціни природного газу.
    Таким чином, не дивлячись на власну фінансово-економічну скруту, яка склалась внаслідок того, що відсоток відшкодування за діючими тарифами середньої фактичної собівартості послуг за 2019 рік складає 66,0 %, тобто тарифи не є економічно обгрунтованими; Товариство знайшло можливість піти на зустріч своїм абонентам для здійснення перерахунку за спожиту теплову енергію.
В свою чергу, АТ «Херсонська ТЕЦ» розраховує на Ваше відповідальне ставлення до сплати за спожиті послуги, адже стале проходження цього опалювального сезону – наша з Вами спільна справа!