АТ "Херсонська ТЕЦ" розраховується за газ згідно з діючими нормативними актами.

     Днями ЗМІ м. Херсона повідомили, що «Отопительный сезон в Херсоне на гране срыва» через борги Херсонської ТЕЦ перед НАК «Нафтогаз».

  Коментуючи дану інформацію, АТ «Херсонська ТЕЦ» повідомляє, що розрахунки за природний газ відбуваються відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 217 від 18 червня 2014р. зі змінами, яка затверджує Порядок розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків з постачальником природного газу, на якого покладено спеціальні обов’язки.

  Відповідно до Порядку, 85% коштів йде на рахунок постачальника природного газу зі спеціальними обовязками, операторів газотранспортних та газорозподільних систем. Ті кошти, які залишаються, перераховуються на поточний рахунок підприємства та йдуть на оплату праці, сплату податків, на експлуатаційні та ремонтні витрати.

  Станом на сьогодні АТ «Херсонська ТЕЦ» проводить розрахунки за природний газ згідно діючим нормативним актам, відповідно, немає перешкод для подальшого проходження опалювального сезону 2019/2020р. для споживачів Товариства.