АТ "Херсонська ТЕЦ" просить дотримуватись обмежувальних заходів.

        З метою запобігання поширенню на території міста коронавірусу COVID-19 та у відповідності до обмеження проведення масових заходів  АТ «Херсонська ТЕЦ» звертається до вас з проханням обмежити відвідування пунктів прийому споживачів без нагальної потреби.

       Звернутись до підприємства для  укладання договорів з індивідуальними споживачами про надання послуги з постачання теплової енергії необхідно після закінчення карантинних заходів, - це не порушить норми діючого законодавства.

       Адже для недопускання можливого розповсюдження вірусу ми просимо наших споживачів очікувати прийому на подвір’ї Служби збуту теплової енергії. На прийом запрошуються почергово два абоненти в касу та два абоненти в операційний зал.

      Також просимо забезпечити передачу показань будинкових вузлів комерційного обліку теплової енергії електронною поштою oblik@tec.ks.ua.

  Консультації з приводу надання вищевказаної інформації можна отримати за телефонами:  51-89-32, 51-53-96, 36-64-02. Нагадуємо, звіт з показаннями будинкових вузлів комерційного обліку теплової енергії надається з 25 по 27 березня 2020р. 

   У разі, якщо ви маєте ознаки застуди, але Вам вкрай необхідно відвідати нас, просимо одягати захисну маску.

       Просимо зберігати спокій, виконувати карантинні заходи  та дотримуватись  порад лікарів не відвідувати місця масового скупчення людей!